Про компанію

Якщо вас цікавить легальна робота для середнього медперсоналу за кордоном - Ви потрапили за призначенням! Ми пропонуємо роботу в Німеччині, з офіційним працевлаштуванням і достойною заробітною платою!

Наша компанія надає широкий спектр послуг з підготовки, навчання та працевлаштування у Європі кваліфікованого середнього медперсоналу. Ми надаємо найкращі можливості для успішного працевлаштування та кар'єрного росту - легальну роботу для українців у Німеччині. Навчання та практика проходять в привілейованій медичній Академії, яка забезпечує професіоналізм та кваліфікованість майбутніх фахівців.

У зв’язку зі збільшенням середнього віку в Німеччині збільшується і кількість людей похилого віку, які потребують кваліфікованої допомоги та підтримки, при цьому існує нестача персоналу. Тому, ми пропонуємо якісну підготовку медсестер та фельдшерів. Навчання здійснюється на базі Черкаської медичної академії, яка є нашим партнером. Основною умовою є знання німецької мови на рівні Б2. Після вивчення мови Ви зможете пройти практику протягом 6 місяців в найкращих медзакладах Штудгарта та Крефельда. Після проходження практики необхідно здати екзамен, після здачі якого Ви отримуєте диплом, визнаний в Німеччині.

Сьогодні легальна робота в Європі - мрія багатьох українців. До того ж ми пропонуємо повний соцпакет, безкоштовний доїзд, проживання та адаптацію в німецькому суспільстві. Працюючи і отримуючи достойну зарплату, Ви одночасно матимете можливість підвищувати свою кваліфікацію та знання німецької мови. Надаємо повну підтримку та безкоштовну адаптацію документів.

Здійснюємо підготовку медичних працівників, сімейних лікарів та соціальних працівників. Гарантуємо хороші умови праці з можливістю професійного та кар'єрного росту, а також європейську зарплату. Ми прислухаємося до Ваших побажань та застосовуємо індивідуальний підхід до кожного, аби забезпечити Вам успішне майбутнє закордоном!

Перелік необхідних документів Ви можете знайти тут.

Наш офіційний сайт: https://dategocare.de/

Наша пошта: dategocareukr@gmail.com

Datego Care - Ваш крок до успішного майбутнього!


 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Легальна робота в Німеччині для українців – не мрія, а реальність!
19 лютого 2019 в 12:48

Легальна робота в Німеччині для українців для багатьох здається далекою мрією, однак це можливо уже сьогодні! Компанія Datego Care допоможе Вам влаштуватися на роботу Вашої мрії!Ми займаємось підготовкою кваліфікованого…

 
 

Статті компанії

Робота доглядальницею в Німеччині для українців: що потрібно знати?

25 березня 2019 в 10:46
 

Компаній, які займаються працевлаштуванням українців в Німеччині, є чимало. Деякі з них, як і ми, пропонують роботу доглядальниці. Наша відмінність від інших у тому, що ми відверто повідомляємо клієнтів про справжні умови…

 
 

Вакансії в Німеччині для українців: яку роботу пропонують нашим співвітчизникам?

13 березня 2019 в 11:57
 

Завдяки своїй розвиненій економіці Німеччина приймає працівників не тільки з України, а й із інших європейських країн. Адже саме Німеччина може гідно оплатити роботу заробітчан. Щодня оновлюються вакансії в Німеччині для…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create