Цікаві факти про медицину в Німеччині

Німеччина не просто так є популярним напрямком, якщо мова йде про отримання якісної медичної допомоги. Медицина в Німеччині відома своїми унікальними розробками, інноваціями та успіхами в лікуванні. Роздумуючи про те, щоб мати роботу медсестри в Німеччині, пропонуємо вам дізнатися більше про саму медицину в Німечиині та розглянути її особливості.

Отже, цікаві факти про медицину в Німеччині:

1. Mінімальная тривалість навчання на лікаря фахівця - 11 років. Деякі галузі медицини вимагають ще більш тривалого навчання - до 15 років.

2. Рани, як правило, зашиваються за допомогою медичного степлера або хірургічного пластиру, що потім значно спрощує зняття швів.

3. На прийомі у лікаря в Німеччині ви сильно здивуєтеся, коли побачите, що він нічого не записує. Швидше ви будете спостерігати за лікарем, який розмовляє з самим собою, так як вся інформація в німецьких лікарнях надиктовується на диктофони.

4. Проходячи по коридору лікарень ви завжди зможете продезінфікувати руки. Буквально в кожному кутку висять бутлі з дезрозчином, іноді, навіть, з автоматичним розпилювачем.

5. Внутрішньовенне введення будь-яких препаратів (крапельниці або просто уколи) може виконувати тільки лікар.

6. Дефібрилятори (апарати, що подають електричний розряд при зупинці серця) можна зустріти в найбільш людних громадських місцях, таких як станції метро, торгові центри. Ці апарати висять в спеціальних шафках і при необхідності ними може скористатися будь-яка людина. Особливих знань по використанню таких апаратів не потрібно, так як в нього вбудований голосовий помічник.

7. Перебуваючи в лікарні вам запропонують харчування по меню на вибір, приблизно як в ресторані. Обід буде складатися, як мінімум, з трьох страв, а також вам подадуть десерт і напої на вибір.

8. У дитячих лікарнях лікарі завжди уважні до своїх найменших пацієнтів, дають солодощі або невеликі іграшки. Можливо, з цієї причини в Німеччині дуже мало дітей, які бояться йти на прийом до лікаря.

9. Родичі хворих можуть знаходиться в будь-якій частині лікарні (крім операційної), при цьому ніхто не буде вимагати наявність бахіл і халата.

10. У всіх лікарнях є доступ до інтернету, міського телефону з індивідуальним номером і кабельного телебачення.

Якщо ви бажаєте стати частиною цієї передової галузі та мати роботу медсестри в Німеччині, то вам варто звернутися до компанії Datego Care, яка надає можливість навчання та роботи в цій країні для середнього медперсоналу. Істотною перевагою такої пропозиції є робота за фахом, у процесі якої ви будете розвиватись. Скориставшись послугами Datego Care, ви гарантовано отримаєте легальну роботу з повним соціальним пакетом, чим повністю убезпечите себе від можливих неприємних ситуацій. Стовідсоткове навчання та робота в найкращих медичних закладах Німеччини чекатиме на вас! І що найголовніше – ви здобудете визнання своєї професії на європейському рівні.

Телефонуйте та дізнавайтеся більше інформації про послуги, які пропонує компанія! Завжди готові відповісти на усі ваші запитання!