Особливості роботи медсестри в Німеччині
Робота в Німеччині для українців медсестра є реальною та актуальною. Для бажаючих працювати медичною сестрою в Німеччину буде не зайвим знати, що ж їх там чекає, і яку роботу потрібно буде робити там.
 
Отже:
  • Німецькі медсестри, як і українські, міряють температуру тіла і тиск, ставлять крапельниці, проводять ін'єкції, готують аналізи сечі і крові для лабороторної діагностики, а також здійснюють підготовку пацієнтів до майбутніх планових операцій, рентгенологічного та ендоскопічного обстежень, ведуть сестринську документацію. Важливо, однак знати, що забір крові у пацієнтів і взагалі пункції вен не входить в обов'язки медичної сестри, а є лікарською маніпуляцією. Але, при потребі інколи медсестри це роблять.
  • У лікарнях Німеччини медсестри розносять їжу по палатах, в разі потреби годують тяжкохворих і прибирають після трапези посуд.  Там їжа подається для кожного пацієнта на спеціальному підносі. А в інші години, за бажанням пацієнтів, подають воду, чай і кава. З харчоблоку в відділення сніданки, обіди та вечері доставляють працівники кухні. Столову рідко в лікарні зустрінеш.
  • Щодня велика частина робочого часу витрачається на миття пацієнтів, переодягання, перевертання (кожні 2-3 години для профілактики пролежнів), зміну підгузників, подачу і спустошення суден, зміну постільної білизни. Як правило, однією працівниці виділяється мінімум 10 пацієнтів, яким родичі зовсім не допомагають.
  • Поділ праці медперсоналу в Німеччині відрізняється від звичного українцям. Якщо в Україні медсестри ділять обов'язки, наприклад, одна ставить крапельниці і робить уколи, а інша приймає і виписує пацієнтів, то у федеративній державі працівник здійснює всі процедури, по чітко лімітованій кількості людей. Наприклад, тим, хто лежить у встановлених палатах. Тому медсестри, навіть, не знають, хто лікується не в їх палатах.

Медична сестра в Німеччині є, можна сказати, одночасно санітаркою, прибиральницею, офіціанткою і робітницею сервісного обслуговування.

 
Заробити багато, маючи професію медсестри, в Німеччині навряд чи вийде, проте, встановлені офіційні виплати цілком достатньо, щоб гідно жити в країні. Але перш ніж вибрати роботу в Німеччині варто обрати потрібну провінцію з відповідним доходом треба визначитися з ким є бажання працювати: з дітьми, дорослими людьми похилого віку або інвалідами, і де саме - в медичному центрі, лікарні або хоспісі.

Якщо ж вас цікавить, як виїхати в Німеччину працювати без зайвого стресу та отримати найкращі умови для роботи, звертайтесь у Datego Care! Ми пропонуємо повний соцпакет, безкоштовний доїзд та проживання, допомагаємо освоїтися в німецькому суспільстві. Ви зможете не лише отримувати високу заробітну плату, а й підвищувати свою кваліфікацію, поліпшити рівень знання німецької мови. Ми надамо повну підтримку, а за потреби безкоштовно адаптуємо документи, підготуємо вас до роботи та врахуємо ваші побажання щодо майбутнього місця роботи.

Щоб дізнатись більше, телефонуйте за номером, вказаним у розділі контактів, чи залишіть повідомлення на сайті компанії Datego Care, і ми зв’яжемось із вами найближчим часом. Чекаємо на вас!